forex trading logo

Szukaj

Godło

 

Dziennik Elektroniczny

LOGOWANIE

Rekrutacja - informacje

Galeria zdjęć (2)

 

Galeria zdjęć

BIP

 

bip

Obecnie na Stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

stat4u

Bezpieczne wakacje

Programujemy!

Brawo
Konkurs matematyczny
Wpisany przez Sekretarz   
czwartek, 28 maja 2015 16:30

W dniu 28 maja 2015r. uczniowie naszej szkoły: Karol Ostrowski – kl. 6, Małgorzata Chlebowska – kl. 5, Aleksandra Rosengart – kl. 4 i Karolina Wojniak – kl. 4  wzięli udział w międzygminnym konkursie matematycznym w Starym Polu. Przez 60 minut zmagali się z matematycznymi łamigłówkami.

Aleksandra Rosengart zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas IV.

Niewiele do podium zabrakło Karolinie Wojniak.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych matematycznych zmaganiach.

 

 

 
Konkurs - wspomnienia z wakacji
Wpisany przez Sekretarz   
czwartek, 20 listopada 2014 20:18

We wrześniu br. szkolnego, w naszej szkole, odbył się konkurs plastyczny przebiegający pod hasłem: "Wspomnienia z wakacji".

Do konkursu zgłoszono 25 prac.

Wyróżniono prace następujących uczniów:

  1. Julii Bordowskiej z OP
  2. Mateusza Bednarka z OP
  3. Amelii Bogut z OP
  4. Aleksandry Młodzińskiej z OP
  5. Adriana Szczepińskiego z kl. 2
  6. Weroniki Szczepińskiej z kl. 2
  7. Bartka Starczewskiego z kl. 2
  8. Klaudii Jeleń z kl. 3
  9. Katarzyny Chlebowskiej z kl. 4
  10. Karoliny Wojniak z kl. 4
  11. Aleksandry Rosengart z kl. 4
  12. Ewy Pączek z kl. 5
  13. Małgorzaty Chlebowskiej z kl. 5
  14. Natalii Ośka z kl. 5
  15. Jacka Kosiora z kl. 6
  16. Wiktorii Starczewskiej z kl. 6

 

Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

 

Organizator konkursu: Marzanna Zygmunt

 
UDZIAŁ NASZEJ SZKOŁY W DOŻYNKACH 2014
Wpisany przez Sekretarz   
wtorek, 16 września 2014 16:10

W tym roku na Dożynkach 2014 reprezentowały nas tanecznym krokiem DZIEWCZYNY Z  DRUŻYNY  Szymankowo, bo tak nazwały się dziewczynki, które zatańczyły dla publiczności w Lichnowach.


Głównym choreografem była Karolina Grunau.

Razem z nią zatańczyły Karolina Kropidłowska, Patrycja Szaruga, Aleksandra Rosengart.

Wykonując różne ewolucje gimnastyczne zaznaczyły nasz wkład w tegoroczną imprezę.


 


Opiekun Ewa Bakalarz

 
Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Szymankowie
Wpisany przez Sekretarz   
poniedziałek, 01 września 2014 17:28

Lena Bach

Katarzyna Ośka

Agata Rosengart

Artur Młodziński

Natalia Borkowska

Weronika Liszewska

Daria Wolter

Justyna Łyszkowska

 

Zuzanna Poznańska

Agnieszka Skwara

Anna Kwinta

Jakub Kudła

Paulina Borkowska

Jacek Kosior

Ewa Ostrowska

Sylwia Wensierska

Julia Rózga

 


Oliwia Janiak

Karol Ostrowski

Katarzyna Chlebowska

Marta Ostrowska

Małgorzata Mirocha

Aleksandra Rosengart

Małgorzata Chlebowska

Emilia Ochmińska

Natalia Ośka

 
Podsumowanie konkursu - Szkolna Liga Zadaniowa - II edycja
Wpisany przez Sekretarz   
środa, 11 czerwca 2014 17:30

 

Konkurs odbył się w II semestrze roku szkolnego 2013/14. Uczniowie klas IV – VI rozwiązywali zadania matematyczno-przyrodnicze, łącznie 16 zadań przygotowanych przez p. Annę Kluk (matematyka) i p. Ewę Szeligę (przyroda) . Zadania zamieszczane były na drzwiach Sali nr1, a uczniowie swoje rozwiązania wrzucali do pudełka w Sali nr. 1.  W konkursie wzięło udział 12 osób, maksymalnie można było zdobyć 48 punktów.

Największą ilość punktów (36/48) zdobyła Małgorzata Chlebowska -  i tym samym zajęła I miejsce. Odstępuję od przyznania II i III miejsca na rzecz wyróżnień/podziękowań za udział w tym konkursie. Gratulacje!!

Celem konkursu była popularyzacja przedmiotów matematyczno – przyrodniczych wśród uczniów i rozwijanie ich zdolności i zainteresowań matematycznych; kształtowanie logicznego myślenia i wypracowanie nawyku współzawodnictwa. Cele zostały spełnione, pozostaje czekać na kolejną edycję w przyszłym roku szkolnym.

Anna Kluk

 
Konkurs matematyczny - Kończewice
Wpisany przez Sekretarz   
czwartek, 29 maja 2014 14:56

29 maja 2014 odbył się w Kończewicach konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych.

W kategorii klas IV szkołę reprezentowali: Małgosia Chlebowska i Darek Pawełczyk,

w kategorii klas V: Karol Ostrowski i Kuba Filcek

w kategorii klas VI: Jakub Kudła.

 

Gosia Chlebowska zajęła 2 miejsce, a Jakub Kudła zajął miejsce 4.

Serdecznie gratulujemy!!

 
GMINNY TURNIEJ BRD 2014
Wpisany przez Sekretarz   
środa, 23 kwietnia 2014 15:24

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Przygotowywali się pod okiem  Ewy  Bakalarz

Szkołę reprezentowali:

 

Patrycja Szaruga kl. V

Sylwia Wensierska kl VI

Jakub Filcek kl V

Jacek Kosior kl V

W klasyfikacji końcowej indywidualnej ;

 

JACEK KOSIOR zdobył III miejsce i otrzymał nagrodę

Cała grupa zdobyła II miejsce

 


 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 3 z 5


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.