forex trading logo

Szukaj

Godło

 

Dziennik Elektroniczny

LOGOWANIE

Rekrutacja - informacje

Galeria zdjęć (2)

 

Galeria zdjęć

BIP

 

bip

Obecnie na Stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

stat4u

Bezpieczne wakacje

Programujemy!

Rozpoczęcie projektu
Wpisany przez Sekretarz   
środa, 05 lutego 2014 21:35

„Rozpoczęcie projektu Danone-Podziel się Posiłkiem”


Dnia 09.01.2014r.rozpoczęliśmy Nasz wygrany w ciężkich bojach projekt.  Z tej okazji odbył się krótki apel, gdzie koordynator projektu przedstawił co się będzie działo podczas całego projektu.

 

 

Zorganizujemy dzieciom pomoc w zdrowym żywieniu  poprzez zapewnienie im pełnowartościowych posiłków. Położymy duży nacisk na wyrobienie zdrowego trybu życia poprzez odpowiedni dobór produktów żywnościowych. Uświadomimy dzieciom potrzebę aktywności fizycznej i jej wpływu na zdrowie poprzez organizację „Sportowych Piątków”, gdzie dzieci będą miały ćwiczenia gimnastyczne. W ramach projektu „O zdrowie dbamy i sporty uprawiamy” zorganizujemy konkurs recytatorski pt.: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, a także przedstawienie profilaktyczne „Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo się odżywiać”. Do realizacji projektu zaprosimy szereg instytucji i ciekawych osób takich jak: policjant, strażak, pielęgniarka oraz dietetyk. Dzięki temu projektowi dzieci z naszej szkoły w zakresie edukacji ekologicznej będą uprawiać „ogródek parapetowy”, w którym  wyhodują warzywa sezonowe, a także będą zwracać uwagę na problemy ekologii poprzez segregację odpadów. Natomiast w zakresie edukacji prozdrowotnej postaramy się  nauczyć naszych uczniów podstawowych zasad dopasowania sposobu odżywiania do stylu życia poprzez wyjaśnienie szkodliwości najbardziej popularnych przekąsek typu chipsy, słodycze. Zorganizujemy także szereg wycieczek tematycznych między innymi na basen i lodowisko. Na zakończenie projektu planujemy zorganizować dla całej społeczności lokalnej festyn wiosenny, na którym będą stoiska uczniów promujące zdrowy styl żywienia.

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.